ערב גראבל של מארק גאש בבייק קפה

תאריך ושעת האירוע: 15-01-2017 20:00
מיקום האירוע: Bike Cafe - הרכבת 18 תל אביב
סטטוס: 
תחום אופניים: סייקלוקרוס/ גראבל
מנהל האירוע: נמרוד כהן
אימייל: 
עלות הרשמה: 
Recycles Gravel Club, מועדון הגראבל הישראלי, בשיתוף ה-Bike Cafe בתל אביב ומגזין we:Ride, מארחים אישיות גראבל בינלאומית, וכולכם מוזמנים לערב שיגרה לכם את חושי הרכיבה וההרפתקה.
מארק גאש הוא עיתונאי וצלם ספורט מקצועי ספרדי. הוא מצלם, עורך וכותב אופניים וסקי יותר משני עשורים עבור גופים כמו Assos, Cape Epic, WTB, Castelli, Open, 3T ומדיה כגון Bike Radar, Solo Bici, The Radavist, Gran Fondo ועוד.
בשנה האחרונה מארק מסתובב בעולם עם פרויקט הגראבל XPDTN3 עבור חברת 3T האיטלקית. הקונספט פשוט, גאוני ועושה חשק: שלושה רוכבים, טסים ליעדי רכיבת גראבל אלוהיים ברחבי העולם, ויוצאים בכל אתר שכזה לשלושה ימי רכיבה עצמאיים, בסגנון point to point, עם כל הציוד שצריך עליהם. עד כה הם ביקרו ביעדים כמו אירוע הגרינדורו בקליפורניה, איסלנד, ריוחה ספרד, טוסקנה איטליה, דרום אפריקה, סיציליה, מונטנה, איידהו, פורטוגל, והחודש הם ירכבו במדבר הישראלי על אופני הגראבל פלוס שלהם.
במקביל לרכיבה במסלולים המאתגרים, מארק מצלם את הנופים ואת חבריו לרכיבה. התוצר הוא כתבה שמערבבת בכשרון גדול מאוד טקסט, תמונות וקליפ ערוך לעילא, עם אינפורמציה מאוד נגישה למי שרוצה גם: מסלולים, קבצי GPS, הוראות הגעה, מסעדות, בתי מלון ואכסניות, עלויות ועוד.
ביקשנו ממארק להראות לנו תמונות וקליפים נבחרים ממסעותיו ועבודותיו, ולספר לנו עליהם חוויות ואנקדוטות. התכוננו לפגוש אדם מאוד מיוחד ומוכשר, צנוע ומצחיק, שמצליח לחיות טוב ולפרנס יפה את משפחתו מעבודתו שהיא גם אהבתו.
Recycles Gravel Club וה-Bike Cafe ידאגו למשהו לנשנש וללגום, מארק להשראה ואתם לאנרגיות. הערב מיועד לכל גראבליסט, רוכב, טייל וחובב הרפתקאות וחיים ממומשים.
 
 

רשימת משתתפים

שםתאריך הרשמההערה
אברהם אורי 10/01/2017
דימה וולסקי 10/01/2017
דור קולוג 10/01/2017