מבחן אופניים

אופניים במבחן Kona Process 153 AL 29

ה-PROCESS 153 בגרסת ה 29 מכניסים את KONA למועדון ה-29 ארוכי המהלך. קונה לקחה כאן צעד אחד קדימה ויצרה גאומטריה מעודכנת מאוד, מתלה דורסני, עיצוב חדשני וטונות של ביטחון ופאן פקטור. על כך ועוד בסקירה של בנג'י.
ראיון אישי

לא חלק מהעדר… אסף אנלגמאייר, שיפ מעבדה לבולמים

רבים מכם וודאי שמעו על שיפ, מעבדה ייחודית לבולמים שיושבת בפאתי רחובות ומשרה קסם (עפ"י השמועות) על אחד מהפריטים המשפיעים ביותר על האופניים המודרניים. ליאל אשכנזי, נפגש עם אסף אנגלמאייר, המנוע שמאחורי שיפ לשמוע על חזון, תפיסת עולם שונה וקצת מציאות. שיפ-לא חלק מהעדר.
we:Samarathon

לקראת סמרתון 2018- ראיון עם צוות ההפקה

שישה שבועות לזינוק של סמרתון 2018, מרתון אופני ההרים המדברי הישראלי, והמשתתפים והמארגנים מחממים מנועים. התיישבנו עם צוות ניהול האירוע לקבל אינפוטים חדשים ודגשים מקצועיים למהדורה הרביעית של אחד מאירועי האופניים המיוחדים בעולם.
מבחן אופניים

במבחן Cannondale Scalpel SE1 2018

קנונדייל לקחה את השלדה (הסופר מוצלחת) של הסקלפל SI, הוסיפה קצת מהלך, מיתנה קצת את הזוויות ויצרה אופני שבילים קלים תחת המיתוג Scalpel SE- אח גדול, עתיר פאן פקטור ויותר משוחרר לאופני ה XC/ מרתון הטהורים ועטורי השבחים של החברה. קבלו את אחת הסקירות הראשונות בעולם לדגם המסקרן של היצרן האמריקאי
ראיון אישי

על צ'חונה ורגישות- נוגה כורם בראיון אישי

נוגה כורם ודרכה ל EWS, ליגת האנדורו הטובה והנחשבת בעולם. סיפור קסום על ילדה נחושה אחת, שהחליטה שהיא תהיה אחת מרוכבות האופניים הטובות בעולם. מסע שנמשך כבר כ-10 שנים וממשיך להיכתב יום אחרי יום וסופו עדיין לא נודע.