קיר מכנאופן –זיו ענפי Bike Way

קיר מכנאופן –זיו ענפי Bike Way 
מי אתה האיש שבקיר?  זיו ענפי בן 44, רוכב מגיל 12 ועד היום ברציפות. אבי בן ה-76 שרוכב עד היום כמעט כל בוקר הוא האחראי לכך. לתחום הגעתי בעקבות פרישה מהתחום אופנועי הכביש, שם רכבתי והתחריתי באליפות אירופה ואליפות ארה"ב בסבב superbike ואף הגעתי למקום שני בדירוג. בעקבות פציעה קשה מאוד החלטתי לפרוש מהתחום וללמוד מכונאות אופנועים בארה"ב, לימודים אלו הובילו אותי לעסוק בתחום ואף זכיתי להיות מכונאי של HONDA בסופר בייק באליפות העולם במשך שנתיים.
כאשר חזרתי לארץ החלטתי לשלב את שתי האהבות שלי שהן מכונאות ואופניים ולעסוק בתחום. מזה כחמש שנים שבבעלותי חנות האופניים Bike Way בבארות יצחק. היה לי חשוב שזו לא תהיה סתם עוד חנות אלא חנות בוטיק משמעותית ששמה לעצמה למטרה לספק לקהל לקוחותיה מוצרים מהמובילים בעולם אל השוק הישראלי ולכן אנו מייבאים מוצרים ייחודיים כמו חישוקי PACENTI וחישוקי Alchcemist מחישוקי הקרבון האיכותיים והקלים ביותר בעולם. בתחום האופניים והשלדות אנו חלק ממשפחת RECYCLES ומוכרים את אופני CANNONDALE ו  . NINERבייקווי הינה  חלוצה בתחומי רכיבה שאינם שכיחים בעולם הרכיבה הישראלי כמו סייקלוקרוס וגראבל, כחלק מקידום ז'אנרים אלה מארגנת החנות אירועים שונים במהלך כל שנה ואף תחרויות למכורי הדבר. מתוך כוונה להצעיד את ענף האופניים בישראל קדימה הקמנו קבוצת רכיבה שמטרתה להתחרות בתחרויות האיגוד, ליגה למקומות העבודה וכמובן החשובה ביותר אפיק ישראל.
 
רוכב? רכיבה ותחרויות זורמות בדמי, בבעלותי אופני סייקלוקרוס של KELSON, אופני זנב קשיח של ניינר  ONE RDO ושיכוך מלא  JET RDO גם הם של ניינר, אופני סינגל ספיד של SINGULAR ואופני כביש של חברת Cannondale, לאחרונה זכיתי בכבוד לייצג את ניינר בארץ ואני מספונסר על ידם.
 
סדר על הקיר?  הקיר שלי תמיד מסודר ושולחן העבודה תמיד מבריק, זה הכלל הראשון. אחר כך אני מסדר את הכלים כך שהשימושים ביתור יהיו באמצע והפחות שימושיים בצידי הקיר
 
הכי כלי כלי? קאטר של כבלים
 
 
הכי לא כלי כלי? בקושי משתמש בכל BB TAPPING שנרכש על מנת לחדש הברזות תקולות, אך נח לו בשקט כמעט מוחלט. 
 
כלי מיוחד/ ייחודי? על מנת לייעל את עבודת בניית הגלגלים שאני עוסק בה לא מעט יצרתי, לעצמי משחיל ניפלים לתוך חישוק
 
 
מי הבן המועדף? קאטר של שימנו, כמה פשוט ככה מדוייק. 
 
 
מחשבות לעתיד, מצרפים עוד כלים למשפחה? בקרוב אנחנו מתכוונים לרכוש מתקן איזון גלגל אלקטרוני, גם הוא בשביל לייעל את עבודת בניית הגלגלים
 
 
 
לוקח את העבודה הביתה? במקרה שלי הסנדלר הולך יחף, הכול נמצא בחנות ובבית אני במנוחה.
 
 
ה-תיקון?  באמצע רכיבה בשום מקום נשבר לחבר המשולש האחורי, אלתרתי קיבוע עם שברי עצים וכך נמשכה הרכיבה עוד 27 ק"מ. 
זיו ענפי    Bike Way    ענפי