we:Ride Demo Day 2016 בשיתוף אתר המסלולים של קק״ל- הסיכום

we:Ride Demo Day 2016 בשיתוף אתר המסלולים של קק״ל:

גדול יותר, מלוטש יותר, זורם יותר...
 


 
 

 

 ה- Demo Day השלישי של מגזין we:Ride מאחורינו, האדרנלין כבר שקע והתפוגג לו במחזור הדם, ואפשר לנסות לסכם את הדבר הגדול הזה.
התחלנו בקטן כיזמות שמילאה וואקום: לא הייתה תערוכת אופניים או אירוע מרכזי אחר המרכז את הגורמים המסחריים של שוק האופניים הישראלי. אבל היום, כשהילד בן שלוש, הענף צמא לאירוע הזה, הרוכבים מצפים לו, היבואנים והמציגים מחכים לו והדמו דיי הפך לאירוע המסחרי הגדול בענף האופניים בארץ.
במהלך תכנון מתחם הדמו של 2016,  השטח המוקצה ביער הוגדל פעמיים (סה״כ הוקמו 110 דוכנים...) בהתאם לדרישות השוק.
 המטרה השנה הייתה בעיקר לשדרג את חווית המשתמש של המבקר בדמו דיי, להרחיב את מגוון הדגמים וזוגות האופניים להתנסות ולהכניס לאקספו מציגים מתחומים משיקים לספורט שלנו. השנה נכנסו לראשונה מציגי ציוד אאוטדור, מתוך ראייה של חוויית רכיבה כוללת ומקיפה, לא רק לרכיבה עצמה, אלא גם ללילה שלפני ולשעות שאחרי הרכיבה. לא רחוק היום ונביא גם יבואני קפה, יין וכורסאות עיסוי כחלק מראייה זאת...
בסופו של יום הצלחנו גם הפעם להניע כמות מציגים, כמות קהל ואווירה שלא נחוותה מעולם בארץ בשום תערוכה או מתחם אקספו בתחום.
 


 
 

דמו דיי 2016 בסימן צמיחה

גם השנה קיבלנו תמיכה אדירה מהגוף החשוב ביותר לתרבות ופעילות אופני ההרים בארץ הלא הוא הקרן הקיימת לישראל. הארגון שפורץ ובונה לנו אלפי ק"מ של סינגלים, שמנגיש את המידע לאלפי אנשים ע"י אתר המסלולים שלו,  הגוף שתומך באירועים חשובים כמו האפיק ישראל, פעילות רוכבים בקהילה וכו'. זה התחיל כאמור מהגדלת ההקצעה על חלקת היער המרכזית שקיבלנו אשתקד והמשיך דרך התגייסות וחסות ראשית של אתר המסלולים קק״ל בפעם השנייה ברציפות. חסות שאפשרה לנו להציע למאות אורחי המתחם בכל רגע נתון מתחם מפנק ומוצל עם פינות רביצה, מוזיקת רקע נעימה, ותערוכת תמונות הרוכבים המדהימה של קק"ל שהוצגה על העצים. גם השנה נמזגו אלפי כוסות בירה באדיבות חברת טמפו משקאות בע"מ.  
 
 

אחד הסימנים לכך שהדמו דיי הוא אירוע הכרחי ונכון בענף שלנו הוא רמת הביקוש הגבוהה של המציגים ושל המבקרים שעולה משנה לשנה. ב 2016 יותר מציגים, פנו אלינו ולא אנחנו חיזרנו אחר דלתותיהם, אלו שלקחו חלק בשנים קודמות ביקשו שטח גדול יותר, הביא ויותר עובדים, העמידו יותר זוגות הדגמה, והוציאו הרבה יותר רכיבות. היו גם יותר הגרלות עם פרסים יקרי ערך: טיול לחו״ל, מכשירי ניווט, קורסי רכיבה, ציוד רכיבה יקר וכו'. מבחינתנו כמארגנים, קהל המבקרים שנכנס למתחם ונרשם לרכיבות דמו ללא תשלום נהנה ממגוון גדול יותר, ממתחם מסודר יותר, ובעיקר מזרימה טובה יותר. על אף קצת דרמות של משבי רוח וגשם בערב שלפני, נהנינו ממזג האוויר הטוב ביותר בתולדות הדמו, שבילים עם אחיזה מושלמת ואוויר צלול נקי מאבק.
 
 
 
עכשיו קצת סטטיסטיקה ברשותכם:
 • - 45 מציגים
 • 40- מותגי אופניים
 • 60- מותגי ציוד נלווה
 • 110- אוהלי גזיבו
 • 175- דגמי אופניים שונים
 • 300- זוגות אופניים לרכיבה
 • 2,900- רכיבות מבחן שהוזמנו באתר המיוחד
 • 2,200- רכיבות שבוצעו בפועל
 •  -3500 רוכבים שעברו בעמדות ההרשמה, שבאו להסתובב, ליהנות מהאווירה ולשתות לנו את הבירה
 • -אפרופו בירה – יותר מ-3,000 כוסות של בירה גולדסטאר לא מסוננת, מכבי מחוזקת ושנדי, שנמזגו ע"י צוות הברמנים של we:Ride.
 
נתונים אלו שוב מצביעים על אחד מאירועי האופניים הגדולים ביותר שנערכו עד כה במחוזותינו, ומי שהגיע נהנה מסדר וארגון קפדניים וזורמים והרבה הרבה פינוקים ואטרקציות.
חברים יקרים הסבתם לנו אושר גדול, אנו רוצים להודות לכל אחד ואחד מכם שתמך בנו לאורך הדרך עם תגובות על המגזין ותגובות על האירוע, בהיענות להרשמה ובעיקר בהצבעה ברגליים. זאת הרוח הגבית והפרגון הטוב ביותר שיכולנו לבקש ולקבל כדי שנוכל להמשיך ולעשות באהבה גדולה את מה שאנחנו עושים, והדרך שלכם לסמן לנו שכדאי לארגן עבורכם עוד אירועים חווייתיים. 


 
          
 
 


 
 


האירוע המדהים הזה לא היה יוצא אל הפועל ללא כמה גורמים חשובים מאוד שהלכו איתנו יד ביד משלב הרעיון ועד יום שישי האחרון, ברשותכם נבקש להודות להם:
 • - לאנשי קק"ל ואתר מסלולי האופניים שלהם, שממשיכים להאמין בנו ובחזון שלנו ונתנו חסות מרכזית למתחם הצ׳ילאאוט המפנק באירוע, וביניהם: תמר לבון, אילה כהן, מירה, אלי, ליאוניד, ראשד.
 • - ליבואנים, למפיצים ולמציגים שהולכים אתנו גם בשנה השלישית, מפרגנים, משקיעים ותומכים.
 • - לטמפו משקאות בע"מ, יצרני ומפיצי בירה גולדסטאר, בירה מכבי ומשקה שנדי, שנתנו בוסט חיטה ותיבלו את האירוע שלנו בחיוכים מכל עבר. לירון דותן חבר יקר שעוזר ומקשר כל פעם מחדש.
 • - לאוהד בן חמו מבאלאנס אקסטרים, שסיפק והקים את כל לוגסטיקת המתחם, מדגלון ועד גנרטור שמחשמל עיר שלמה, ותרם רבות לשדרוג רמת האירוע משנה לשנה.
 • - ליובל דוידוב מ One Bike Studio, על הקמת וארגון תחרויות הטריינרים הקטלניות.
 • - לערן אביבי, הכרוז הנצחי והבלתי נלאה של מיטב אירועי האאוטדור בארץ.
 • - לצוות מגזין we:Ride, ככל הנראה הצוות הטוב ביקום. הכותבים הטובים ביותר, הצלמים הטובים ביותר והמפיקים הטובים ביותר, שתמכו לאורך כל הדרך ונתנו את הנשמה בהכנות וביום האירוע עצמו. מעל לכל אנו רוצים להודות למתנדבים הרבים מקרב ידידי המגזין, המשפחות והחברים של החברים שנתנו את הדם בהכנות ואת הזיעה באירוע בנתינה גדולה ובחיוך ענק, אוהבים אתכם עד כלות, אתם הסיבה שהכל תקתק והיה מלא באהבה ובנתינה – וזה הורגש על ידי כל לקוח וכל עובר אורח בדמו דיי!
 • - אחרונים וחביבים לכם ציבור הקוראים/ מבקרים, שוב תודה על התמיכה והפרגון.
 • אם שכחנו מישהו, אנחנו מתנצלים, זה האנדורפינים זה לא אנחנו...
 
תודה גדולה לכולכם,
אריק פלדמן, עדי גיא  we:Ride
נימי כהן, עז הרים הדרכות והפקות