למגיני רגליים SixSix One Comp AM

מבחן למגיני רגליים SixSix One Comp AM  

צלם: יח"צ
יבואן: סער www.saar.com
מחיר: 289 ₪ 
 
יצרנית המיגון 661 הצליחה לרכוש לעצמה מעמד מוביל בתחום אופנת שיריון הרוכבים ועבור רבים מאיתנו די במראה הלוגו המתוחכם על מנת להאיץ את קצב פעימות הלב ולהתחיל לרקוח את הרכיבה הבאה. כמידי שנה החברה דואגת לעדכן את ליין המוצרים שלה, לשפר את הנוחות, העמידות ומידי פעם להכתיב את האופנה לשנה הקרובה. ה- Comp AMהם מגיני הכניסה של החברה לתחום רכיבה עתירת סיכונים. את ה- Comp Aניתן למקם בקצה הקליל של ליין המיגון של היצרן. המגן קל משקל ומספק הגנה רק לחלק הקדמי של הברך ע"י שכבת פלסטיק קשיח ופולימר EVA.


 
בשימוש
ענידת המגן מצריכה חליצת נעליים שכן ישום המגן על הרגל מתבצע באמצעות שרוול ניאופרן בחלקו התחתון ורצועת וולקרו רחבה מאוד בחלקו העליון. המגן גמיש מאוד ואינו מגביל תנועה גם תחת דיווש אינטנסיבי. פינוי החום סביר אך לא יותר מכך והחומרים האמונים על הממשק בחלקו הפנימי נעימים למגע ואינם יוצרים תחושת שיפשוף.
 
הגנה
בצר לנו נפלתם על תקופה טובה וגם מבחן אינטנסיבי לאורך זמן לא הצליח להניב נפילה שתבדוק את יכולת המיגון דה-פקטו, אולם ה- Comp AM אינם מתוכננים או מתיימרים לעמוד בהתרסקויות ספקטקולריות. למרות ההצמדה הראשונית של השרוול והרצועה הרחבה, המגן נטה להחליק מטה בדיווש אינטנסיבי. במידה הנתונה L שהתאימה למימדי הרגל שלנו על יבש, לא הייתה אפשרות להצר את היקפו של המגן ולמנוע את ההחלקה ולא היינו בונים על כך שישארו במקומם במקרה של נפילה הנופלת תחת הגדרה חמורה יותר ממעידה חד פעמית.
 
סיכום
ה- Comp AM עשויים להתאים לרוכב אשר פיתח רתיעה ממיגון חונק ומאסיבי אך בכל זאת רוצה להניח משהו על הברך למקרה ש...
 
יותר: משקל, איוורור
פחות: נוחות, שקט נפשי

 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם