יובל דוידוב, OneBikeStudio תל אביב

 #12 יוני 2015     urban   
קיר מכנאופן – יובל דוידוב, OneBikeStudio תל אביב
 


 
מי אתה האיש שבקיר?
שמי יובל דוידוב, המפגש הראשון שלי כאדם בוגר עם אופניים התרחש  לפני כ-10 שנים. סיבוב ועוד סיבוב ועוד סיבוב של חיפוש חניה בעשר בלילה הובילו אותי למפגש הזה. מכרתי 4 גלגלים וקניתי שניים. מאז אני על אופניים כל יום - קומיוטר. לפני 4 שנים מאסתי במקצוע הקודם שלי (זה שהביא אותי לחיפושי חניה בעשר בלילה) ויצאתי לחופשה. חיפוש כיוון חדש, ביקור בדנמרק בחנות בשם Cykelmageren ודחיפה מאחי ואשתי סגרו את העניין. חנות אופניים עירונית עם דגש על עיצוב וייחוד. מוטי קרלין פתח בפני את הסדנא שלהם ובהדרכת יהב שלום למדתי מכונאות אופניים. חצי שנה של חפירות אחרי ספקים בחו״ל, וספקים מקומיים והדלת נפתחה - הרבה קירות ריקים ומעט סחורה. היום אי אפשר למצוא כאן מקום לתקוע מסמר.
 
 
רוכב?
ברור- 9 זוגות אופניים בבית, 4 שלי.
סינגל ספיד - מרקס umx-1
ברומפטון - צביעת לקה שקופה עם כל ההלחמות חשופות
קנונדייל סקלפל - לפעמים שאני יוצא עם אופניים מחוץ לעיר
והצעצוע החביב עלי  - Stanridge Speed HSP פיקס גיר בבניית קסטום
 
 
 
סדר על הקיר?
אסתטיקה. למי אכפת להזיז את היד עוד 20 ס״מ לכלי הנכון כל עוד בסוף היום כל הכלים יושבים במסדר שכיף לי להסתכל עליו. גם ככה הכלים העיקריים מונחים רוב היום ממש ליד הסטנד.
 
 
       


 
 
                 הכי כלי כלי?
מפתח לוקרינג ומשחה לידיים של וירט
 
 
 
 הכי לא כלי כלי?
 כפפות. לא סובל כפפות, אי אפשר באמת להרגיש מה אתה עושה ואיכשהו אני תמיד מסיים בלי הכפפות עם ידיים מלוכלכות, אז לשם מה לטרוח?
 
 
 
מי הבן המועדף?
 crown race remover כל כך הרבה כלי בשביל טבעת כל כך קטנה. תמיד כיף לי להשתמש בכלי המטופש הזה. 

 

כלי מיוחד/ ייחודי? 
אני פחות בקטע של לאלתר כלים ולמזלי יש לי חבר ילדות עם חנות כלי עבודה מדהימה וכשהוא רואה את העיניים שלי נודדות לאיזה כלי איכשהו הכלי הזה מגיע אלי לסדנה, אז יש לי אוסף כלים אדיר. הכלי הכי טוב שנחת אצלי זו מברגת אימפקט 10.8 של מקיטה עם ראש לבוקסות. מחברים אליה מפתח bbשל פארק טול ואין bb תקוע שלא יוצא.
 
 
מחשבות לעתיד, מצרפים עוד כלים למשפחה?
לא יודע אם זה הכלי הבא אבל כשאני אוכל להרשות לעצמי אני קונה סטנד כיוון גלגלים של p&klie. מצדי שימשיכו לבנות גלגלים על הסטנד של פארק טול וזה יהיה פסל באמצע הסדנה. כלי העבודה היפה ביותר שראיתי..
 
 
לוקח את העבודה הביתה?
לא. יש לי רק משאבה, מולטי טול ואולי איזה פנימית זרוקה. החנות מאוד קרובה וגם עם פנצ׳ר אפשר להתגלגל אליה בלי מאמץ.
 
 
 
 
ה-תיקון?
כיוון שהחנות עירונית אילתורי שטח זה פחות אנחנו אבל אנחנו בהחלט בעניין של בניות מטורפות לבקשת הלקוח. שבוע הבא אנחנו מסיימים את הפרויקט הכי בלינג שיצא לנו לעשות עד עכשיו - ברומפטון מזהב. או כמו שאנחנו בחנות כבר קוראים לו - עגל הזהב.
לקח הרבה זמן למצוא ספק שידע לעשות את העבודה כמו שצריך אבל עכשיו השלדה כבר כאן - ציפוי זהב אדום 24k לכל השלדה. לזה יתווספו מגיני בוץ מעץ ונגה שחור בעזרתם האדיבה של יוסי ומקס מניסנס ואוסף חלקי טיטניום ייעודיים לברומפטון שמגיעים מסדנה קטנה בטאיוואן.


 

 


 
מוזמנים לבוא לבקר אותנו בחנות ואם לא פיסית אז הכי קל לעקוב והתעדכן בפייס
www.facebook.com/OneBikeStudio

 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם