סיכום התחרות השלישית , גביע העולם בדאון היל Leogang אוסטריה

 
Leogang-DHI

גווין ורייצ' אתרטון לוקחים את לאוגנג 
  
התחרות השלישית בסבב גביע העולם ב DH בלאוגנג אוסטריה יצרה את אחת הדרמות המרתקות, המותחות והספקטקולריות בשנים האחרונות. רייצ'ל אתרטון גרפה את הניצחון השני שלה בשבוע, ואהרון גווין הסופר הירו האמריקאי חגג את הניצחון השני שלו העונה, בתצוגת רכיבה מדהימה ללא שרשרת, אחרי שקרע אותה בפידול השני משער הזינוק.
 
 


.

מקצה הגברים
 בשלב מוקדם מאוד בתחרות הטייס הצרפתי הצעיר Loic Bruni קיבע את מקומו לאורך זמן על ה hot-seat ,אחרי ראן מוקדמות חלש שמיקם אותו עמוק בתוך ה-30. זה יכול היה להיות אחלה יום לברוני ותחרות משעממת לנו, אבל תנאי מסלול מעולים ומז"א יציב גרמו לתחלופה בקצב גבוה ביותר בעשיריה המובילה, כולל תצוגות מרהיבות של מינאר הזקן שנראה בכושר מעולה העונה, וברוסנון הטיל האוסטרלי הצעיר.
 
אולד סקול לתוך הפנים שלך 
ברוסנון בצללית נמוכה Remi Thirion שהתמקם במקום השלישי אחרי מקצה הדירוג, נתן ראן שהשאיר את כולם פעורי פה, עם בחירת קווים מטורפת ורכיבה על הקצה שהביאו אותו למה שנראה כניצחון השני שלו ב WC, אחרי אנדורה אשתקד. אבל Connor Fearon, הרוכב הצעיר של Kona מאוסטרליה, שמעולם לא סיים תחרות WC במקצה הבוגרים גבוה יותר מהמקום התשיעי, לא נתן לו הרבה זמן להתרווח בכיסא והדיח אותו בראן מהיר, וירטואוזי ויציב לחלוטין.
 


 
טריון בבחירת קווים מדהימה
 
  
גוטירז בעונה חזקה מאוד

בלינקי עם כפפות


 

עכשיו כל העיניים היו נשואות לגוויני האייסמן האמריקאי, שבא לטרוף את העונה בדרך למה שנראה דאבל נוסף. כבר בפידול השני התקוות נגוזו, ה- Humanoid המורמוני קרע את השרשרת לקראת מה שנראה עוד ראן מבוזבז על ה"מסלול המקולל" שלו, המסלול שגרם לו לרכב ראן שלם על החישוק ללא צמיג בעונה שעברה. 
 
גוויני צמיגלס מהעונה הקודמת
 
יש שורשים אבל אין שרשרת
אבל גוויני לא צריך צמיג ובטח לא שרשרת וכבר בספליט הראשון, גיבור העל האמריקאי גרם לאלפי צופים לקפוץ מול המסכים שהעמיד את השעון כחצי שניה אחרי פארון המוביל אבל עם קטע דיווש שמחכה לו לקראת הסיום. בתצוגת Flow המדהימה ביותר שנראתה על מסלולי ה WC בשנים האחרונות, גוויני הצליח לשמר את המהירות בקטע בו כל המתחרים האחרים נתנו את הוואטים האחרונים שרגליהם יכלו להפיק, וחצה את קו הסיום עם קיזוז של מספר עשיריות שניה לאחד הניצחונות המותחים והמרתקים ביותר שנראו על מסלולי ה WC מאז ומעולם.
 
 
גוויני צ'יינלס
 
 

 

מקצה נשים
 
Emilie Siegenthaler השוויצרית האנונימית יחסית שימרה את מקומה ב hot-seat לאורך זמן והצליחה לעלות על טרייסי האנה וג'יל קינטר. הייתה זאת Tahnee Seagrave הבריטית שהדיחה אותה מהכס החם, בראן מדהים עם הפרש אדיר של 7 שניות.


 
רייצ' בדרך לעוד נצחוןנשארו רק שתי מתמודדות בקו הזינוק, אמילי ראגו שנראתה יציבה ומהירה, אבל לא מספיק מהירה בשביל להדיח את הבריטית המבטיחה. רייצ'ל אתרטון שגרפה את הניצחון בשבוע שעבר בפורט ווילאמס סקוטלנד, נתנתה תצוגת רכיבה מרהיבה עם בחירת קווים אמיצה ביותר וקיזוז של 3 שניות מחברתה הבריטית, לניצחון נוסף שהוא הראשון שלה בלאוגנג, והובלה של הסבב כולו.
 

 
 
בשבוע הבא הסבב יעבור ל Lenzerheide שוויץ, למסלול סופר מעניין שתכנן סטיב פיט, הישארו עמנו.

 
חדשות    Leogang    wc DHI    אריק פלדמן