מבחן לסט ביגוד אנדורו של Bontrager

 אדי נודל   
 #11 מאי 2015     שטח   
סט ביגוד Bontrager evoke

יבואן: סי.טי.סי. http://www.ctc.co.il/

 
Bontrager הוא מותג הלבשה, הנעלה, חלקים וציוד היקפי של קונצרן האופנים הענק Trek.
למעשה, למעט שלדה ובולמים, המותג מאפשר אבזור מלא של זוגות טרק (החל מציר מרכזי ועד לצמיגים) וכל מה שנדרש לרוכב (החל מכפפות ועד למשאבות). החברה הוקמה בשנות ה 80  על ידי Keith Bontrager מהנדס אופנים מזהיר שחתר לייצר מוצרים חזקים ועמידים אך קלים ונוחים.
 
 
 
חולצת evoke
מחיר: 300 ש״ח
  


 
ה evoke מוגדרת על ידי היצרן כחולצת AM  והיא עשויה מאריג המיוצר מפוליאסטר העונה לשם Profila בו שזור גם אריג רשת צפוף לנידוף מהיר של הזיעה. לחולצה צווארון רגיל אך עם רוכסן עמוק יחסית לשיפור האורור בחלק הקדמי של הגוף. בנוסף, לחולצה כיס אחורי בו ניתן לאחסן חטיפים או ג׳ל וגם יריעת בד ייעודית לניגוב משקפים הרכיבה.
 

בשימוש:
למרות שהגזרה מזכירה במעט חולצות XC, ה evoke היתה מרווחת מספיק על הגוף והיתה נוחה מאוד לשימוש. הכיס האחורי היה פחות רלבנטי עבורנו ברכיבת AM אבל הרוכסן הארוך התגלה כשימושי במיוחד, במיוחד בזמן עליה ארוכה ביום חם. מעבר לנוחות, הבד עצמו נידף את הזיעה בצורה טובה מאוד גם ברכיבות ארוכות במיוחד.
 

יותר: נידוף, נוחות, פיצ׳רים
פחות: לוק  XC מידי
 
 
  
מכנסי evoke
מחיר:  550 ש״ח
 
 
 
מכנסי ה evoke עשויים מבד פוליאסטר דק וקל מאוד והוא מוגדר על ידי היצרן כמכנסי Trail/ XC. בשתי נקודות בקדמת המכנס ובחלק האחורי העליון, משולב אריג רשת שנועד לספק אוורור נוסף בימים חמים. באזור המותניים משולבות רצועות וולקרו פנימיות להתאמת המכנס להיקף הגוף. שני כיסים קדמיים עליונים ואחד בצד הימני תחתון של המכנס מאפשרים מגוון מקומות אחסון אך יש לקחת בחשבון שהם אינם עמוקים דיו. ה evoke מגיע גם עם טייץ איכותי שניתן להפרידו מהמכנס בקלות.


 
בשימוש:
ה evoke התגלו כאחד מזוגות המכנסים הטובים שבחנו. הם קלים מאוד, אלסטים ומספקים אורור מעולה. אמנם לא התעללנו בהם מספיק כדי לבחון את מידת העמידות שלהם, אך למראית עין נראה כי הבד האיכותי ממנו הם עשויים יעמוד בגבורה גם במבחן זה. רצועות הוולקרו אפשרו להתאים את המכנס להיקף המותניים ובכך להנות מאחיזה מצוינת לאורך כל הרכיבה.
 

יותר: משקל, נוחות, נדיפות
פחות: אין הפעם ...

 
Bontrager    evoke    אדי נודל   

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם