שרון תרשיש - BikeClub

שרון תרשיש העכבישמי אתה האיש שבקיר?

שמי שרון תרשיש "העכביש"
עובד כמכנאופן מזה 20 שנים, התחלתי בחנות השכונתית, עברתי במצמן, מוטואופן וכיום בייקלאב. הקמתי את האתר BIKESHOW.CO.IL העוסק בבנייה מקצועית ותיקון של גלגלי אופניים, הוא מכיל מאמרים שכתבתי בתחום זה, וכן מספר מעט על מופעי האופנים שלי יחד עם תום בר חברי היקר בקבוצת  BIKECONTROL.
אני מתמחה בבניית גלגלים, ובכל תחומי מכונאות האופניים וטיפול בבולמי זעזועים של כל החברות. בנוסף לכך אני מתמחה בפתירת בעיות מיוחדות, רעשים מרגיזים, ובעבודה מוקפדת ואיכותית מתוך ניסיון ארוך שנים. מעבר לכך, מכונאי רכב חובב ,משוגע על רכבי אספנות, ומתקן לבד את רכב האספנות שלי, פורד אסקורט שנת 77.
 
 רוכב?
רוכב על אופני טריאל, AM  , DH , CX ו- XCמחזיק בשבעה זוגות אופנים, מאופנים למכולת ועד אופני DH ארוכי מהלך.

סדר על הקיר?
מכיוון ואני גמד, 1.68 מטרים של שרירים מוצקים וכתפיים פרוקות(כן, מגבלה מסויימת בפשיטת הכתפיים), הכלים מסודרים כך שאוכל להגיע לכלים השמישים יותר ללא טיפוסים והתמתחויות מיותרות, ואילו הכלים הפחות שמישים ממוקמים במיקום גבוה יותר.
 
הכי כלי כלי?
מן הסתם הכלי השמיש ביותר הוא הכלי בעל שלושת ראשי האלן המכונה בשפת המכונאים- הלא הוא הנינג'ה.
 
הכי לא כלי?
בוקסה לקסטה ישנה של קומפניולו. לא אוהב לזרוק כלים, גם אם הם לא בשימוש 10 שנים.
  
כלי מיוחד?
אני אוהב לבנות כלים, ולכן הכנתי לי חולץ מיוחד על מנת לחלוץ DU בושינג של בולמי זעזועים אחוריים של פוקס.
 
מי הוא הבן המועדף?
ללא ספק הכלי האהוב עלי הוא מסור-דיסק. לא תאמינו מה אני מסוגל לעשות איתו. זן ואומנות הפיסול סטייל טבח המנסרים מטקסס(עם מסיכת הוקי למי שאני רוצה להפחיד אותו(.
 
מחשבות לעתיד, מתרחבים,עוד כלים למשפחה?
אין לי כלי מסויים, משתדל לא לאגור כלים מיותרים.
 
האם גם בבית יש לך קיר?
לצערי אין לי קיר מלא בכלים. פעם היה לי כשהיה מקום בדירה הגדולה ששכרנו. היום בדירה הקטנה שקנינו יש לי סטנד לבניית גלגלים, וכל שאר הכלים(הרבים יש לאמר) מצויים בארגזים.
 
ה-תיקון?
אני מוצא את עצמי עוזר המון לרוכבים בשטח, כולל כאלה שאני כלל לא מכיר, ונהנה מזה. פעם הייתי רוכב-אורח בהדרכה של עז-הרים עם נמרוד כהן.
אחד הרוכבים החליף שרשרת ביום שלפני, ובגלל זה, השרשרת קפצה לו על הפלטה הקטנה מקדימה, בעליות. חיש מהר שלפתי אלן, פרקתי את גלגל השיניים הקטן וסובבתי אותו ברבע סיבוב, מה שנתן לשרשרת להיאחז על שיניים פחות משומשות, מכיוון וגלגלי השיניים בקראנק תמיד מתבלים בצורה לא אחידה. הרוכב החביב הודה לי, והבעייה נפתרה. 
 

                          האתר שליBIKESHOW.CO.IL והחנות שבה אני עובד BIKECLUB.CO.IL