26" ? 27.5" ? 29" ??

 #2 אוגוסט 2014     שטח   
    - WE:DIGחפירות ברומו של עולם
להיות או לא להיות?
כתב: טל פיטל , צילום: טל פיטל, עדי גיא , עריכה: טל פיטל

זה קורה לכולם, בפורומים של זוג שותפים לרכיבה ועד לקבוצות של 30 רוכבים, זה קורה כבר בנקודת המפגש בשש בבוקר תוך כדי פיהוק ופריקת האופניים מהרכב, זה קורה תוך כדי עלייה תלולה, במפגשים מקריים עם רוכבים אחרים בסינגל וזה מתגבר בעיקר בהפסקות על איזוטוני ופירות יבשים... אני לא מדבר על פעולת הרכיבה עצמה... אני מדבר על ה"חפירה".
כן חברים בואו נודה בזה, כולנו חופרים, מי יותר מי פחות, החפירה היא עצם קיומינו... מה חדש? מה טוב? מה זול? איפה? ראית את? לפעמים בא לנו רק לשתוק ולרכב, אבל זה חזק מאיתנו וכולנו לא מפסיקים לחפור...
בכל גליון אני אציג לכם  את we:dig, פאנל של טובי החפרנים בענף האופניים בארץ! וביחד איתי נחפור כל פעם על ה"נושא החם" בענף האופניים בארץ ובחו"ל.
אל דאגה בתור במאי טלוויזיה בעיסוקי אני מופקד על עצירת החופרים בזמן... 
החודש צילמנו פיילוט לפרק הראשון שעוסק במהפכה שעשה גלגל ה- 27.5 בתעשיית האופניים(מבטיח להשתפר בהמשך...)חברי הפאנל הפעם הם:
גיל בניטה- רוכב אופניים, מחלוציי הדאון היל והפרירייד בארץ, פריק של טכנולוגיה וחדשנות, פעיל מאחורי הקלעים של ענף האופניים בארץ ושותף בבייק דיל, מאופיין ביכולת ורבלית בלתי פוסקת על כל נושא בענף האופניים ומביא את הצד השיווקי\עסקי של הענף.
 
שחר מיליס:
רוכב שטח ותיק, אחד מחלוצי רכיבת האקסטרים בארץ ומחזיק כמה תארי KOM מחכבדים למרות העובדה שהוא עדיין רוכב על גלגלי 26. מיליס הוא מהנדס מכונות בהכשרתו כשהוא לא רוכב  או רץ עם לולה, הוא עוסק בהקמת סטרטאפים בתחום המיכשור הרפואי. לאחרונה הוא ליווה כמנחה,פרוייקט סטודנטאלי שאפתני של פיתוח אופני שיכוך כחול לבן בטכניון. מיליס מביא עימו לפאנל את ההראייה הטכניות הנדסיות של הסוגיות בראייתו של רוכב אופניים שלצערו למד בטכניון .
 
אריק פלדמן:
העורך הטכני של המגזין, שימש בשנים האחרונות כבוחן והעורך הטכני במגזין "אופניים" ומגזין MBA ישראל.
מאחריו שנים רבות של חפירות עמוקות לתוך קרום ענף האופניים העולמי וניסיון לא מבוטל ברכיבה על מספר רב של אופניים.
 
בן קדמי- מדריך בעז הרים ומדריך אופניים אישי מזה כ-11 שנים. רוכב מגיל 13 ועד לרגעים אלו,  התחרה בעבר בDH- ואף החזיק בתואר סגן אלוף הארץ, היום מתחרה באנדורו, קרוס קאנטרי, מרתון ובישיבה על אוכף למרחקים ארוכים. רוכב בכל עמקי נשמתו חי לרכוב ורוכב בשביל לחיות. לאחרונה חצה את ישראל על אופניים במסגרת ה-HLC כשהוא כמעט ולא יורד מהם. בן מביא את הפן של הרוכב התחרותי, "משתמש הקצה" .
טל פיטל- בן 44 במאי טלוויזיה רוכב על אופניים 15 שנים מתוכם 11 שנים על אופניי DH, החזיק ברשותו מספר רב של זוגות אופניים שונים, רכיבה היא אהבה אמיתית עבורו והוא מחובר לכל מה שרלוונטי בענף בארץ ובעולם.
שחר מיליס- רוכב שטח ותיק, מחלוצי רכיבת האקסטרים בארץ ומחזיק כמה תארי KOM מכובדים למרות העובדה שהוא עדיין רוכב על גלגלי 26. מיליס הוא מהנדס מכונות בהכשרתו כשהוא לא רוכב  או רץ עם לולה, הוא עוסק בהקמת סטרטאפים בתחום המיכשור הרפואי. לאחרונה הוא ליווה כמנחה, פרוייקט סטודנטיאלי שאפתני של פיתוח אופני שיכוך מלא כחול לבן בטכניון. מיליס מביא עימו לפאנל את הפאן הטכני הנדסי של הסוגיות, בראייתו של רוכב אופניים שלצערו למד בטכניון.
אריק פלדמן- העורך הטכני של המגזין, שימש בשנים האחרונות כבוחן והעורך הטכני במגזין "אופניים" ומגזין MBA ישראל. מאחריו שנים רבות של חפירות עמוקות לתוך קרום ענף האופניים העולמי וניסיון לא מבוטל ברכיבה על מספר רב של אופניים. הוא מביא לפאנל את הפרספקטיבה הרחבה על ענף האופניים ונסיונו בפועל על מגוון גדול של זוגות אופניים.
*תודה גדולה לשרון נאור מסינגלמאניה על השימוש בחנות כאתר לחפירות.


לצפייה בכתבת הוידאו  :


גלריה

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם