מבחן לסט ביגוד Mavic Crossmax

סט ביגוד Mavic Crossmax
יבואן: סער  www.saar.com

חברת Mavic הייתה מהראשונות לזהות את הפוטנציאל השיווקי האדיר בתחום האנדורו. היא הייתה מהראשות שתמכו בתחרויות וברוכבי אנדורו מקצועיים ומהראשונות שהכריזו על ליין מוצרים ייעודי לתחום. הליין של החברה כולל גלגלים וצמיגים יעודים וכן ליין לבוש עשיר שעונה על כל כללי הז'אנר. בהמשך למבחן נעלי ה- Crossmax שפורסם לפני מספר חודשים אנו מביאים את המוצר המשלים להופעה מלאה א-לה פביאן בארל, אן קרוליין שוסון וקלמז' לפני שעזב לאלפיין סטאר.

חולצת Crossmax
מחיר: 419 ש"ח
ה- Crossmax הינה חולצה בסגנון פרירייד/ אנדורו, בגזרה רחבה וחופשית עם צווארון V משוחרר. היצרן הצרפתי משתמש באריג אותו הוא מכנה Trail Wick , סוג של פוליאסטר עם יכולת נידוף גבוהה מאוד ועמידות למפגעים. צידי החולצה והחלק הפנימי של השרוולים עשויים אריג רשת צפוף לפינוי משופר של לחות מהגוף. החולצה נעדרת כיסים ושלל פיצ'רים של אכסון וניגוב.
בשימוש:
הגזרה של החולצה נוחה מאוד, היא משוחררת אבל לא רחבה מידי. צווארון ה-V נוח מאוד ולא מציק כלל. החולצה נראית אמנם כמו עוד חולצת פרירייד, אבל הפרנקופילים ממאביק הוכיחו שאין אצל עוד מוצר כמו אצל כולם, ואכן הבד התמים למראה מבדיל את החולצה באופן מובהק מחולצות אחרות. הוא נוח, מנדף ונשאר יבש גם בימים לחים ומהבילים במיוחד.
יותר: נוחות, מראה, נידוף מעולה
פחות: יתכן והצבע הירוק/ צהוב לא יתאימו לרוכבים הסולידיים ביותר שביננו.
 
 
 
 


 
מכנסי Crossmax Short Set
מחיר: 689 ש"ח
מכנסי ה- Crossmax עשויים אריג המשלב ניילון וספנדקס המכונה  Trail Tech ST, הוא מאופיין במשקל קל מאוד, אלסטיות גבוהה ביותר, ועובי חומר המעניק הגנה ללא פגיעה בגמישות של המכנסיים. ה- Crossmaxמוגדרים כמכנסי אנדורו, כלומר כאלה שנדרשים ללוות רוכב גם בפעולת דיווש אינטנסיבית, לפיכך הם מגיעים עם מכנס טייץ פנימי עשוי אריג רשת מאוורר ביותר עם פד מסדרת Ergo 2D  המעולה של היצרן. למכנס חמישה כיסים פונקציונליים, שניים צדדיים גדולים אשר מסוגלים להכיל כמעט הכול, ,שניים קדמיים בינוניים המתאימים לשטרות, חטיפים, עטיפות ג'ל אנרגיה או מפתחות לרכב וכיס אחורי דיי מיותר.
בשימוש:
המכנס לא מאפשר את שינוי היקפו בעזרת רצועות כמקובל, לכן בחירת המידה היא קריטית ביותר. לאחר שזאת נבחרה המכנס יושב בנוחות רבה על הגוף ומאפשר שימוש בחגורה לכל אלו החוששים לאבד את המכנסיים או נמצאים בין מידות. המכנס הפנימי עשוי הרשת ישווה אמנם מראה קינקי למי שיבחר ללבוש רק אותו, אבל הנוחות שהוא מעניק לחלק זה של הגוף שווה את הפדיחה, הוא אחד הטובים שניסינו. הגזרה של המכנס מצוינת והם נוחים להפליא, לא רחבים ולא צרים מידי על הגוף ואינם מגבילים את התנועה על האופניים. הבד האטום למראה, מתברר כמאוורר ביותר אפילו לתנאי הקיצון של הקיץ הישראלי.
יותר: נוחות, מראה, אוורור, בטנה פנימית
פחות: מחיר

 

רוכבים שקראו כתבה זו קראו גם